რა ჩავიცვათ სკოლის გამოსაშვებ საღამოზე - 2022 წლის ყველაზე მოდური კაბები
მალე სკოლებში მე-12 კლასელებისათვის სასწავლო წელი დასრულდება. ბევრი მოსწავლე ამ დღეს განსაკუთრებით ელის და გამოსაშვები საღამოსთვის ემზადება, არჩევს სამოსსა თუ მაკიაჟს.
2022-2023 წლის სეზონებისათვის სუპერმოდური კაბების ტენდენციები უფრო მრავალფეროვანია, ვიდრე ოდესმე. მასში ერთიანდება როგორც სანახაობრივი ლუქები, ასევე მარტივი, კომფორტული კაბები. გაითვალისწინეთ, რომ ამ წლის მთავარი ტრენდი ნათელი ფერებია, ასევე კაბები, რომლებიც გაფორმებულია ბუმბულებით, კრისტალებით, სხვადასხვა ფერადი ქვით ან მთლიანად ბრჭყვიალა მასალითაა შექმნილი.
გარდა ამისა, აქტუალურია კაბები უჩვეულო სახელოებითა და ჭრილებით, დიდი ზომის ბაფთებით. რაც შეეხება ფერებს, დიზაინერები გვირჩევენ, რომ უპირატესობა მივანიჭოთ კრემისფერს, ცისფერს, ვარდისფერს, წითელს, იასამნისფერს, ზურმუხტისფერსა და ბორდოსფერს.
შევაგროვეთ სეზონის ყველაზე მოთხოვნადი და მოდრური კაბები, რომლებიც შესაძლოა მნიშვნელოვანი საღამოსთვის ინსპირაციად გამოგადგეთ: